Oferta

"ZAPISANE W DUSZY"
Moje inspiracje w wierszach przychodzących w natchnieniu danej chwili. ,,ZAPISANE W DUSZY" .. przekazuję dla Was moi mili Tomik mojej poezji z 80 dziesięcioma wierszami dla przemyślenia ... możliwość zakupu.. 35,00 pln + koszty wysyłki...

Zamówienia --> milekewa@o2.pl

AKTUALNOŚCI SPOTKANIA WARSZTATY
aktualne terminy i szczegóły, zobacz <-- kliknij

Zaproponuj swój termin, który Ci pasuje :) --> milekewa@o2.pl

WARSZTATY VEDIC ART
Terminy warsztatów Vedic Art
aktualne terminy i szczegóły, zobacz <-- kliknij
na Facebook, zobacz <-- kliknij

Zaproponuj swój termin, który Ci pasuje :) --> milekewa@o2.pl

WARSZTATY Z MANDALĄ

Zaproponuj swój termin, który Ci pasuje :) --> milekewa@o2.pl

Malowanie Mandal Osobistych

W obrazie zawarte są symbole koloru, formy i przekazu, które w pozytywny sposób oddziałują na osobę, której jest malowana Mandala. Namalowanie takiej mandali pomaga rozwinąć osobisty potencjał. Uaktywnia talenty i zdolności, którymi osoba dysponuje, ale nie zawsze ma świadomość ich istnienia. W podświadomych zakamarkach tkwią możliwości, które czekają aby je uaktywnić. Mandala Osobista służy do lepszego poznania swojego pozytywnego wizerunku. Pomaga w uzdrowieniu, zharmonizowaniu jak również w prawidłowym rozwoju osobistym. Wykorzystując symbolikę w mandali zyskuje się łatwiejszy przepływ energii poprzez wprowadzenie równowagi w przestrzeni fizycznej i mentalnej. Pobudzone zostają pozytywne siły i energie. Rozbudzona zostaje samoświadomość na piękno życia. Namalowanie Mandali Osobistej służy również w osiągnięciu pełni i szczęścia na planie fizycznym, materialnym i duchowym. W Mandali Osobistej zawarte są Wysokie Energie z Nadświadomości.

Całkowita oferta wraz z cenami, zobacz <-- kliknij

Malowanie Mandal Partnerskich, Małżeńskich, Mandal Ślubnych

Idea związku opiera się na sferze uczuć, pragnień i wzajemnych oczekiwań. Mandala dla związku pomaga uwzględniać wspólne cele oraz wnosi harmonię w życie i wspiera we wzajemnym zrozumieniu. W Mandali ujawniają się również wspólne zadania do zrealizowania. Tworząc związek fizyczny, wybiera się również lekcje na wyższym planie wszechświata. W Mandali pokazują się te wspólne lekcje do zrealizowania. Subtelne energie, które są zawarte w Mandali pomagają rozbudzić miłość i przyjaźń, lub zwiększyć jej wibracje. Otwiera się przestrzeń, gdzie jest akceptacja, szacunek do siebie oraz zaufanie. Partnerstwo to także wsłuchiwanie się w potrzeby drugiej osoby i chęć rozwiązywania konfliktów. Taka Mandala stworzy odpowiedni przepływ, aby usłyszeć rzeczywiste potrzeby w relacji. Partnerzy mogą otworzyć się na prawdziwą czułość, ciepło i troskę o siebie. Mandala Partnerska, Ślubna, Małżeńska wnosi do relacji poczucie bezpieczeństwa i odkrywa Tajemnicę Twojego Związku.
Całkowita oferta wraz z cenami, zobacz <-- kliknij

Malowanie Aniołów Opiekuńczych

Anioły są niebiańskimi istotami, które są CZYSTĄ MIŁOŚCIĄ. Anioły są przy nas, gdy tylko jesteśmy gotowi z nimi rozmawiać i ich słuchać. Celem Aniołów jest urzeczywistnienie Boskiej Miłości w każdym w nas. Anioł Opiekuńczy może pomóc Ci w uzdrowieniu, ale też w zrealizowaniu Celu swojego życia. Niebiańscy Opiekunowie zostali zesłani, by swoją mocą osłaniać i podpierać w ludzkich, duchowych i materialnych problemach. Pośredniczą pomiędzy ludźmi, a Niebem. Anioł Opiekuńczy określa i pomaga realizować zadania, które czekają lub są już w realizacji. Twój Anioł będzie Cię chronił i zajmował się Tobą przez całe życie. Pomoże Ci przezwyciężyć trudności oraz odkryć ukryte zdolności. Anioł Opiekuńczy jest najlepszym przyjacielem i jest zawsze do Twojej dyspozycji. Dlatego miej zawsze śmiałość rozmawiać ze swoim Aniołem Opiekuńczym. Namalowanie dla Ciebie ANIOŁA OPIEKUŃCZEGO pozwoli Ci na lepszy kontakt ze swoim Aniołem. Dla dzieci są naturalnym kontaktem i wnoszą spokój i harmonię w ich dorastanie. Dla osób dorosłych może dodatkowo pomóc w ich decyzjach życiowych, obdarzając ich cierpliwością.
Całkowita oferta wraz z cenami, zobacz <-- kliknij

Sporządzanie Portretów Numerologicznych

Numerologia to klucz do poznania swojej prawdziwej natury. Dzięki sporządzonemu Portretowi Numerologicznemu udasz się w podróż do własnego wnętrza. Znajdziesz dla siebie odpowiedzi na pojawiające się pytania: Skąd przychodzę? Kim Jestem? Jaki jest mój Cel Życiowy? Co tutaj robię? Jakie jest moje Przeznaczenie? Dokąd zmierzam? Sporządzenie Portretu Numerologicznego pozwoli Ci zrozumieć sens Twojego rozwoju i wybrać właściwą drogę, która poprowadzi Cię ku świadomości. Portret Numerologiczny można sporządzać dla siebie, dla dzieci, dla bliskich, aby poznać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
Całkowita oferta wraz z cenami, zobacz <-- kliknij
Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do mnie mail, a ja udzielę Ci wszystkich dodatkowych informacji.


Malowanie na Jedwabiu

Mandale osobiste, uniwersalne oraz obrazy energetyczne można zamawiać dla siebie, dla swojej rodziny, dla znajomych okazjonalnie lub w formie prezentu.


MIKE MILEK - Trener osobisty online - Kształtowanie sylwetki

Współpraca z profesjonalistą w kształtowaniu sylwetki, zobacz <-- kliknij

MIKE MILEK zajmuje się zawodowo modelingiem – występuję w reklamach tv oraz biorze udział w sesjach fotograficznych. Jednocześnie zajmuje się aktywnością fitnessową, ponieważ jego praca wymaga nienagannej sylwetki przez 12 miesięcy w roku. Zajmując się treningiem, zyskał wiedzę, która umożliwiła mu opracowanie poradników oraz programów komputerowych, związanych z personalnym kształtowaniem sylwetki. Są to: – “Efektywne Spalanie Tkanki Tłuszczowej” (Program na Spalanie) – “Efektywne Przybieranie Tkanki Mięśniowej” (Program na Masę) – Dieter Online “Kalkulator Kalorii – Planner Posiłków” (Bądź Twórcą Swojej Diety) Jako trener personalny zajmuje się także prowadzeniem i konsultowaniem przez internet osób, które dążą do wypracowania sylwetki idealnej.
Więcej informacji na ten temat w ofercie MIKE'a
Oferta, zobacz <-- kliknij

Polecam,
Ewa Miłek


Zapraszam do skorzystania z powyższej oferty aby móc jak najlepiej Korzystać z Życia w Pełni.